המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית

קורס מדריכי מלגזות

קורס מדריכי מלגזות נועד לתת הכשרה איכותית ביותר אשר משתלבת בצורה מושלמת עם דרישות שוק העבודה. השימוש במלגזה במשק הישראלי הוא שימוש נרחב ביותר, כלי העבודה מייעל את עבודתם של המפעלים, חוסך בזמן וכוח עבודה יקר ונותן אפשרות לבצע פעולות שיד האדם אינה מסוגלת לבצעם מסיבות פיזיולוגיות.
לשם כך נדרשים יותר ויותר נהגי מוסמכים לנהיגה על מלגזה, ככל שעולה הדרישה לנהגי מלגזה כך עולה גם הדרישה לבוגרי קורס מדריכי מלגזות שישמשו כמורי הדרך של המתעניינים המבקשים לזכות בהיתר הנחשק.

כחלק מההכשרות המתבצעות בפיקוחו של משרד הרישוי במשרד התחבורה כך גם קורס מדריכי מלגזות העומד בנהלים ובדרישות המקצועיות הנדרשות לשם הכשרת קציני בטיחות, מורי נהיגה, ממוני בטיחות, בוחני נהיגה ועוד… למדריכי מלגזות מוסמכים אשר בסמכותם להכשיר, ללמד ולרענן את המתעניינים בנהיגה במלגזה.
מכללת כרמל בטיחות הממוקמת ברחוב בעלי המלאכה 26 בחיפה גאה לספק בכל תקופה ותקופה את המקצוענים האיכותיים ביותר בשוק העבודה אשר משתלבים כמדריכי מלגזות בשוק העבודה הישראלי, הקורס מאושר על ידי אגף הרישוי במשרד התחבורה וסיומו מקנה לבוגר תעודת גמר מטעם מכללת כרמל בטיחות וכן היתר להדרכת מלגזה הנרשם ברישיון הנהיגה של הבוגר.
בכדי להתקבל למסלול הלימודים – קורס מדריכי מלגזות נדרש המתעניין לעמוד בתנאי הקבלה הבאים:

  • הוכחת סיום 12 שנות לימוד
  • על המועמד להיות בעל ותק של 3 שנים באחד מבין המקצועות הבאים: מורה נהיגה מוסמך/ בעל תעודת קצין בטיחות בתעבורה/ ממונה בטיחות בעבודה/ בוחן נהיגה/ בודק מוסמך.
  • המועמד ללימודים נדרש להיות בעל תעודת תושבות ישראלית לפחות, שהינו בעל היתר מלגזה ורישיון נהיגה תקף
  • צליחה במבחני קבלה עיוניים ומעשיים בנהיגה במלגזה
  • הוצאת תעודת יושר ממשטרת ישראל.
  • על המועמד להציג טופס הפנייה מקורי שאושר ונתחם ע"י מפקח המחוז של בתי הספר לנהיגה.
קורס נהיגה במלגזה הוא קורס המוגש במתכונת נוחה, מתכונת הכוללת 52 שעות לימוד בסך הכל אשר נפרשים לכדי מספר מפגשים במסלול מיוחד שלא דורש מהתלמידים לשנות את אורח חייהם ומאפשר להם כמובן לעבוד, לנהל חיי משפחה ופנאי תוך כדי ההכשרה.
הקורס מוכר כ- 5 ימי עיון לממונים על הבטיחות.
אנו במכללת כרמל בטיחות מזמינים אותך לעשות צעד משמעותי ולהצטרף למסלול הלימודים
רחוב בעלי מלאכה 26 בחיפה, טלפון – 6932 *
 
כתבה קודמת

בהרחבה על קורס ממונה בטיחות

מגמות לימוד

הקריירה שלך מתחילה כאן!

הקריירה שלך מתחילה כאן!