המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה נחוץ לשם התקנתם והפעלתם של דודי קיטור בצורה מקצועית ומוסמכת על ידי מקצוען שהוסמך לשם כך. הכשרת מפעילי דודים מתבצעת במכללת כרמל בטיחות באישור ובפיקוח של אגף הפיקוח במשרד הכלכלה, אשר קבע כי המסלול עומד בכל תנאי המקצועיות הנדרשים וכן, הוא מספק הכשרה מקיפה ואיכותית לבוגרי המכללה.

מכללת כרמל בטיחות בחיפה מציעה למתעניינים אשר רוצים לקבל את ההכשרה ולהתחיל לעסוק באופן מקצועי להשתלב במסגרת קורס מפעילי דודי קיטור והסקה. תנאי הקבלה לקורס דורשים מהמתעניינים להיות מעל גיל 18 וכן, בעלי ותק מקצועי של כשנה לפחות בהפעלת דודים במסגרת עבודה במפעל אשר מוסמך לשם כך.

במהלך קורס מפעילי דודי קיטור והסקה נחשפים התלמידים לנושאי לימוד רבים ומגוונים הכוללים בין היתר:

  • לימודי יסוד ועזר
  • מתקני שריפה ודודי מים חמים
  • מבנם ותכונותיהם של דודי הקיטור
  • הפעלתם של דודי הקיטור והמערכות הנלוות אליהם
  • תחזוק דודי הקיטור והמערכות הנלוות אליו
  • חוקים ותקנות בתחום העבודה עם דודי הקיטור והמערכות הנלוות אליהם
הכשרת מפעילי דודים הינה הכשרה הנלמדת במשך 114 שעות לימוד בהם עוברים התלמידים את כל החומר המקיף, נבחנים במבחן ביניים ובסיומו נדרשים לצלוח מבחן מסכם הכולל את כל החומר הנלמד במהלך הקורס. הקורס עצמו נפרש לכדי מסלול לימודים נוח ביותר, מסלול המאפשר לתלמידים השונים להמשיך ולעבוד באופן שוטף בזמן הלימודים ולרכוש את ההכשרה בצורה כזאת שלא תפגע להם בשגרה היומיומית.
בוגרי קורס מפעילי דודי קיטור והסקה שסיימו את לימודיהם בהצלחה, עמדו בכל דרישות הקורס וצלחו את המבחנים הסופיים יזכו לקבל תעודת גמר מטעם מכללת כרמל בטיחות אשר מאושרת ומסמיכה אותם להפעיל, להתקין ולתחזק דודי קיטור והסקה באישור אגף הפיקוח של משרד הכלכלה (משרד התמ"ת לשעבר).
מכללת כרמל בטיחות נושאת על דגלה את מסלולי הלימוד השונים הנדרשים למשק ולתעשייה הישראלית. אנו דואגים לספק לתלמידים את כל הידע הדרוש לשם השתלבות נאותה בשוק העבודה כמקצוענים איכותיים, בעלי ידע, ניסיון מעשי ותעודה מוכרת. המכללה ממוקמת ברחוב בעלי מלאכה 26 בחיפה, צ'ק פוסט.
 
כתבה קודמת

בהרחבה על קורס מדריכי עבודה בגובה

מגמות לימוד

הקריירה שלך מתחילה כאן!

הקריירה שלך מתחילה כאן!